Zaplecze Programistyczne

ZAPLECZE PROGRAMISTYCZNE
Posiadamy ogromne doświadczenie odnośnie programowania post-procesorów. Do dzisiaj stworzyliśmy ich setki. Zawsze rozpoczynamy od analizy Twojej maszyny, żeby skutecznie, szybko i wydajnie przejść do pracy.

Mamy sprawdzone procesy, dzięki którym możecie spokojnie sprawę oddać w nasze ręce, a my zajmiemy się resztą. Naszym głównym celem jest dostarczenie post-procesora dokładnie takiego jaki potrzebujesz. Codziennie informujemy o postępach prac, więc będziesz na bieżąco wiedział, że podążamy w dobrym kierunku.

Indywidualne podejście do każdego projektu oraz zapał naszych programistów, zapewni osiągnięcie zakładanych celów.
Mamy doświadczenie w tworzeniu post-procesorów do miedzy innymi takich maszyn jak:

– Amada
– Trumpf
– Euromac
– KT7
– Bystronic
– LVD
– Prima Industrie
– Mazak

 

Firma Compdata świadczy wysokie usługi programistyczne nie tylko z zakresu CAD/CAM.

Nasi programiści potrafią stworzyć autorskie systemy internetowe oraz oprogramowanie na aplikacje mobilne zgodnie z przyjętym wcześniej projektem.

Działa to tak, że Państwo opisują jaki dokładnie program, a także jego funkcje chcą mieć, a nasi programiści dokonują wszelkich starań aby w jak najszybszym czasie sprostać Państwa wymaganiom. Dzięki wdrożonym w naszej firmie procedurom konserwacji i rozwoju kodu oprogramowania, bez zbędnych nakładów pracy jesteśmy w stanie realizować projekty indywidualne i zarządzać ich zmianami.

Przed ostatecznym wdrożeniem oprogramowanie jest testowane pod kątem funkcjonalności i wydajności, a przed rozpoczęciem użytkowania naszego programu zapewniamy szkolenia z jego obsługi.

Nasz zespół posiada wszechstronną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie programowania w wielu językach. W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne technologie, co zapewnia funkcjonalne i pewne działanie aplikacji.