ITM Polska – #naDRODZEdoPRZEMYSŁU4.0

Czwartego czerwca ruszają targi ITM Polska. Hasło przewodnie „Na drodze do Przemysłu 4.0” nie pozostawia złudzeń co do tematyki tegorocznej edycji tej, największej w Europie Środkowo-Wschodniej, imprezy prezentującej ofertę polskiego i światowego przemysłu metalowego. Kluczowe w regionie miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów innowacyjnych rozwiązań branżowych po raz kolejny stanie się tętniącym tyglem pełnym ludzi i maszyn.

Każdy, kto szuka światowej klasy propozycji dla zoptymalizowania swojej produkcji, musi odwiedzić Poznań początkiem czerwca. Poprzednia edycja targów ITM Polska była rekordowa, tysiąc wystawców z dwudziestu ośmiu Państw przygotowało swoje stoiska w dziesięciu pawilonach, o łącznej powierzchni dwudziestu pięciu tysięcy metrów kwadratowych! Cztery dni wystarczyły, by ekspozycje i prezentacje odwiedziło ponad siedemnaście tysięcy zwiedzających!

W tym roku zespół Compdata będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu jako baczni obserwatorzy. Jedziemy tam dla Was – dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów – będziemy badać i analizować rozwiązania naszych konkurentów oraz porównywać je z funkcjami zawartymi Sphera™, tak by nasz produkt stał się jeszcze bardziej zautomatyzowany, intuicyjny i przystępny.

Z całą pewnością możecie się Państwo spodziewać naszej relacji z wydarzenia, oraz jego porównania do Mediolańskich targów Lamiera, drugich co do skali targów na Starym Kontynencie. Podobnie jak we Włoszech planujemy szeroką akcję zbierania informacji i uczestnictwo w jak największej ilości prelekcji i prezentacji. Mamy nadzieję, że nasze wnioski z Lamiera potwierdzą się – składały się one na tezę, że Polska znajduje się w technologicznej forpoczcie branży.

Nie bez przyczyny taki stan napawa nas dumą, gdyż nasza Sphera jest pierwszym systemem CAM wyprodukowanym całkowicie w Polsce!

Jeżeli też wybieracie się na ITM Polska, to z chęcią spotkamy się z Wami osobiście! Znajdziecie nas krzątających się po pawilonach we wtorek 4 czerwca. Do zobaczenia na miejscu!

COMPDATA SP. Z O.O. © 2019 Polityka Prywatności
© 2019 Designed by Dreamloud.pl