Nowa SPHERA™ już dostępna!

Cały czas dążymy do usprawnienia pracy z naszym oprogramowaniem, rozwijając funkcje i mechanizmy działające w SPHERA™. Przez ostatni rok przygotowaliśmy ponad tysiąc usprawnień i poprawek, zwiększając ergonomię i wydajność pracy systemu!

W SPHERA™ 1.18 znalazło się 20 nowości funkcjonalnych, które zwiększą komfort i pozwolą skrócić czas potrzebny na realizację zadań! Nie poprzestajemy na tym, w perspektywie 12 miesięcy chcemy zrobić wszystkim obecnym i potencjalnym użytkownikom oprogramowania niespodziankę, w postaci uruchomienia obsługi kolejnego rodzaju maszyn. Będzie to wydarzenie przełomowe dla SPHERA™, której uniwersalność już teraz jest niemal pełna.

Do najważniejszych zmian w obecnej wersji SPHERA™ należą:

 • Nowe obsługiwane formaty plików geometrii – DWG, IGS, IGES, IGE, GEO.
 • Zarządzanie użytkownikami – możliwość ustanawiania w programie osobnych uprawnień dla grup użytkowników.
 • Symulator kodu NC dla maszyn Amada.
 • Możliwość zwiększania odstępów w siatce części na arkuszu bez konieczności ponownego rozmieszczania.
 • Rozszerzenie drukowania raportów o numer kodu NC, możliwość sortowania kolejnością drukowanej tabeli sortowania, możliwość drukowania podsumowania arkusza (ilość odpadu, procent użycia, czas obróbki) oraz komentarza użytkownika w dodatkowym polu wydruku.
 • Wprowadzenie komend CAD pozwalających na swobodne modyfikowanie importowanych geometrii w programie.
 • Dodanie obsługi maszyn – Amada Mitsubishi X1, Amada LCG3015AJ, Amada ENSIS3015AJ, Amada LCG4020AJ, Amada ENSIS4020AJ oraz Trumpf TruLaser 2030.

Od początku 2018 roku w ramach kolejnych wersji systemu udostępniliśmy ponad 75 nowych funkcji sytemu. Dzięki Państwa aktywnej współpracy i sugestiom, narzędzie SPHERA™ jest z miesiąca na miesiąc coraz lepsze! Ponadto, w ramach rozszerzania funkcjonalności narzędzia SPHERA™ udostępnione zostały nowe moduły, o które można uzupełnić posiadane i nowe licencje.

Nowe możliwe do dokupienia moduły SPHERA:

 • Moduł rozszerzający komendy CAD o tworzenie nowych obiektów.
 • Moduł dostosowujący SPHERA™ do współpracy z oprogramowaniem Tulus Office Prima Power (Industry 4.0).
 • Moduł dostosowujący SPHERA™ do współpracy z FACTORY ERP.
 • Moduł rozszerzający funkcjonalność SPHERA™ o zarządzanie zamówieniami produkcyjnymi.

Wszystkich użytkowników bez aktywnej usługi „Software Management Service” zachęcamy do zakupu pakietu UPGRADE, w ramach którego zyskacie Państwo dostęp do najnowszej wersji oprogramowania SPHERA™ (wraz z usługą aktualizacji) oraz 12 miesięcy wsparcia technicznego.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym COMPDATA w wiadomości zwrotnej lub pod numerem telefonu +48 696 473 533. Czekamy na Państwa pytania, udzielimy wszelkich potrzebnych informacji.

COMPDATA SP. Z O.O. © 2019 Polityka Prywatności
© 2019 Designed by Dreamloud.pl